حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

دربار ما

Logo_V2_300

مجموعه هنری/صنعتی افرانوس فعالیتش را از سال 1394 به همراه تیمی از مهندسان و هنرمندان با تولید محصولات دست ساز چوبی به سبکی نو آغاز نمود. در ابتدای راه با معرفی سبکی متفاوت(DIY  (خودت انجام بده)) به تولید محصولات چوبی(انواع میز،طبقه،کتابخانه و…) پرداختیم و به منظور بهره مندی هرچه بیشتر علاقه مندان و با توجه به ساختار متفاوت بسته بندی در این سبک از تولیدات، مبنای عرضه  را بر اساس فروش اینترنتی  قرار دادیم و پس از اندک زمانی و با ارائه محصولات در فروشگاه اینترنتی دیجیکالا قدمی دیگر به سمت اعتماد بیشتر مشتریان برداشتیم. نوین بودن محصول و سبک ارائه آن ، بازخورد مثبت و استقبال  بینظیر در فروش اینترنتی ما را بر این داشت تا با بهره مندی از تیم های مختلف فنی و تحقیقاتی، گستره محصولات خود را در زمینه روشنایی مدرن نیز افزایش دهیم که این مهم پس از طی کردن مراحل طراحی و ساخت  با معرفی محصولاتی در  سبک پست مدرن اغاز گردید که اشاره به انحصاری بودن آن نه تنها در ایران بلکه در دنیا خالی از لطف نیست.

با ایجاد وب سایت رسمی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی افرانوس در سال 99 فرایند انتخاب و ثبت سفارشی محصولات، به همراه آموزش مشتریان در یک سیستم یکپارچه به سهولت برای علاقه مندان امکان پذیر شد. در ادامه، همکاری  با نمایشگاه های دائمی در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و دیگر شهرهای بزرگ به منظور بررسی، بازدید و خرید حضوری مشتریان به سرعت در برنامه این مجموعه قرار گرفت تا بدین روش تمام علاقه مندان به محصولات این برند بتوانند با ساده ترین روش از کوچکترین تا بزرگترین محصولات خود را در بسته های متفاوت و در اقصی نقاط ایران با بالاترین کیفیت و تضمین تجربه کنند.

 

در این سالها، عهد بسته ایم به كمتر از یكی از بهترین‌ها در ایران دلخوش نباشیم در نتیجه به سمت و سوی سلیقه ی عوام حرکت نخواهیم کرد و آنچه را انجام خواهیم داد که درست باشد. در این سالها با این باور رشد کرده ایم و سختی ها تنها بر استواری ما افزوده اند و مشتاقانه منتظر آینده ای روشن هستیم.